У Кременчуці відбувся Всеукраїнський турнір з дзюдо «KREMEN CUP» (ФОТО)

Боролися за татамі

У нашому місті минулої суботи, 12 вересня, відбувся п’ятий Всеукраїнський турнір з дзюдо «KREMEN CUP». Це стало можливим завдяки великій сім’ї «Кремень Дзюдо», передається на сторінці «Политехник (стадион, Кременчуг)» в соцмережі Facebook.

Як зазначається, за татамі, як тигри, боролися кременчуцькі юні спортсмени. Вони «вигризли» для Кременчука перше командне місце. 

«Спасибі батькам, які довірили нам своїх чад і водять їх на тренування в будь-яку погоду, переживають і підтримують їх на змаганнях», — йдеться у повідомленні.  

Також, дякують старшим дзюдоїстам, які допомогли в організації турніру, а ще – в суддівстві. Велику вдячність приносять тренерам та командам, які не побоялися і повірили в учасників змагання й взяли участь в турнірі. 

«Спасибі нашим партнерам, які поділилися частинкою себе для організації свята для дітей, а саме – сайту «05366.com.ua» в допомозі з висвітлення турніру», — додається в пості. 

Раніше, видання 05366 повідомляло: «17 медалей: копи перемогли на міжнародних змаганнях з джиу-джитсу». А також: «Писали 7 років: у місті презентували книгу «Кременчук спортивний» та «Спортсмени у Полтаві отримають по 37 тисяч гривень».  

Політехнік (стадіон, Кременчук)

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: