У лікарні на Тернопільщині люди чекають годинами, щоб пройти флюорографію (ФОТО)

Тернопільщина вже який день поспіль залишається серед регіонів з найбільшим добовим приростом хворих на коронавірус. Втім, схоже, це аж ніяк не відображається на свідомості людей та на роботі окремих установ.

Зокрема, про кричущий факт, що є неприпустимим в умовах пандемії COVID-19, в мережі Facebook пише Валентина Мельник з Лановеччини. Жінка зробила фото з місцевої лікарні, де повний коридор людей, які без дотримання соціальної дистанції очікують своєї черги.

«То так ми боремося з короновірусом??? Лановецька лікарня, черга під кабінетом флюрографії 28.08.2020», — йдеться у дописі Валентини Мельник у спільноті «Моя Лановеччина».
У коментрях люди розгорнули дискусію на тему: хто у всьому винен — медустанова чи самі пацієнти. Дехто із дописувачів стверджує, що у черзі були люди, які з восьмої години ранку чекали і не пройшли медогляд через те, що лікар приймав лише до 14 год. у зв’язку з тим, що сьогодні там скорочений день. Також пишуть, що серед тих, хто прийшов сьогодні на флюорографію була людина з підозрою на коронавірус. Тож, ймовірність того, що могли захворіти й інші не виключена.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: