У Львові відкриють виставку “Під Зорею Пінзеля.Годовиця”

17 листопада о 16:00 у Пороховій вежі у Львові (вул. Підвальна, 4) відбудеться відкриття виставки “Під Зорею Пінзеля.Годовиця”, яка є дайджестом подій за чотири роки існування цього культурно-мистецького проєкту.

Як розповідає засновниця проєкту Івона Лобан, упродовж цих років понад 1000 людей підтримували проєкт. Завдяки спільним зусиллям, провели десятки подій, широко висвітлені у меді за підтримки журналістів. За цей час створили тисячі неймовірних фотографій, щоб привернути увагу до унікального храму у Годовиці.

Афіша виставки «Під Зорею Пінзеля. Годовиця», Фото надала 032.ua Івона Лобан

“У цьому проєкті ми хочемо поділитися з вами тим, як багато ми досягли. Це нам дасть силу рухатися далі. Завдяки об‘єднанню і підтримці журналістів, митців, скульпторів, музикантів, артистів, фотографів і всіх небайдужих друзів, які підтримували проєкт, на проєктно-кошторисну документацію було виділено 250 000 грн. Костел Всіх Святих внесений у план “Велике будівництво” і ми будемо прикладати максимум зусиль, щоб ця унікальна перлина була врятована”, — наголосила Івона Лобан.

17 листопада гостям представлять нові скульптури Василя Бабія, створені для Годовиці, фотовиставку і фільм. Фотовиставку створили у рамках святкування 180-річчя фотографії на Львівщині за підтримки Департаменту Культури, національностей та релігії ЛОДА.

Читайте також: Головне англійське слово 2020 року оголосили: це не «коронавірус»

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: