У Львові влаштували акцію захисники тварин: чого вимагали, — ВІДЕО, ФОТО

фото 032.ua

4 жовтня, у Всесвітній день тварин, на площі Ринок у Львові зібралися на акцію місцеві зоозахисники та небайдужі містяни. Екоактивісти вимагали гуманного поводження з тваринами, від влади — прийняти низку законопроєктів та привертали увагу громадськості до цього питання.

Як передає журналістка 032.ua, представники ГО «Відкриті клітки», Vegans_ua та інших громадських організацій вимагали заборонити хутрові ферми в Україні шляхом прийняття законопроєкту 2360, припинити використовувати тварин у цирках, контактних зоопарках, дельфінаріях. Серед іншого — заборона евтаназії безпритульних тварин; полювання; припинення тестування косметики та побутової хімії на тваринах та заборона проведення експериментів на тваринах.

Активісти пропонують створити локальні муніципальні служби порятунку тварин, заборонити продаж і виробництво фуа-гра й посилити захист сільськогосподарських тварин. Також — ввести у навчальних закладах веган-опції (щоб діти могли вибрати меню без м’яса), створити центри реабілітації тварин, яких вилучили зі сфер діяльності, які підпадають під заборону.

Із органами Нацполіції планують налагодити діалог щодо попередження й відстеження випадків жорстокого поводження з тваринами, а також запустити освітні програми й проєкти для популяризації гуманного та відповідального ставлення до домашніх тварин, і облаштування майданчиків для вигулу домашніх тварин. Акції з аналогічними вимогами пройшли водночас у інших містах України.

Читайте також: Скільки людей постраждало від домашнього насильства на Львівщині від початку 2020 року

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: