У Львові запроваджують роздільний збір скляних відходів

Компанія «ГрінЕра Україна» розпочинає роздільний збір скляних відходів у Львові. Збиратимуть їх насамперед із ресторанів та кафе, готелів та торгових точок. Йдеться про ті комерційні заклади, які долучилися до реалізації проекту «Нуль відходів у дії» й сортують власні відходи.

Як розповів 032.ua директор компанії Олексій Карнаушенко, окремий збір скляних відходів запровадили насамперед для клієнтів перевізника ТПВ. Здебільшого це заклади у центрі Львова. Їм безкоштовно видадуть спеціальні контейнери для скла, яких придбали для початку 30 штук. Проєкт стартує у 9 ресторанах і готелях міста. У компанії кажуть, що комерційні заклади таким чином ще й зекономлять до 20% на вивезенні відходів.

Контейнери для скла придбали у рамках проєкту «Нуль відходів у дії», який реалізовує Міжнародна благодійна організація «Екологія-Право-Людина» спільно з Львівською торгово-промисловою палатою, Департаментом екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації та партнерами. Ініціатива підтримується в рамках спільного проекту Уряду Швеції та ПРООН в Україні.

Нагадаємо, Львів уже понад два роки впроваджує різні способи поводження зі сміттям у рамках проєкту «Нуль відходів». Концепція передбачає повну мінімізацію відходів, а в ідеалі — зведення їх до нуля. Досягають цілі розумним сортуванням відходів, їх утилізації та повторного використання вторсировини. До прикладу, у Львові ще у 2018 році обмежили використання поліетиленових пакеті у супермаркетах, пропонуючи їм паперову альтернативу або екоторби. Також впровадили систему сортування відходів (скло, пластик, папір тощо) і почали проводити інформаційні заходи, як-от Zero Waste Weekend.

Читайте також: Чи змогли б ви скласти ЗНО з географії, — ТЕСТ

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: