У Луцьку пройшли змагання людей поважного віку

В місті відбувся «День здоров’я»

Захід організувала ГО «Університет третього віку». Він проводився у рамках Міжнародного фестивалю літньої сеньйориади. Участь у ньому взяли люди елегантного віку.

Спортсмени поважного віку показували вправність і силу у змаганнях із дартсу, спідболу, а також конкурсах «Універсальний спортсмен», «Універсальний силач».

Захід, що проходив у центральному парку культури і відпочинку міста, розпочався руханкою, яку провела тренер Ірина Гузачова. Опісля спортсмени поважного віку показували вправність і силу у змаганнях із дартсу, спідболу, а також конкурсах «Універсальний спортсмен», «Універсальний силач».

У програмі заходу був і майстер-клас із нового виду спорту – петанку, киданні металевої кульки, який провів кандидат у майстри спорту В’ячеслав Березін. Зазначимо, що у багатьох країнах світу ним займаються професійно. В Україні ж він лише зароджується. У нього може грати кожен, незалежно від віку, статі, фізичної підготовки.

За словами голови ГО «Університет третього віку» Оксани Степанюк, мета заходу – залучення пенсіонерів до здорового способу життя, пропаганда активного довголіття.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: