У Луцьку тролейбус 1998 року випуску був оновлений

Практично новий тролейбус створили працівники Луцького підприємства електротранспорту на основі каркасу тролейбуса «ПМЗ Т2» 1998 року випуску.

Про це повідомляє у «Фейсбук» перший заступник Луцького міського голови Григорій Недопад.

«У ньому замінено 80 % лонжеронів кузова, проведено заміну зовнішньої металевої листової обшивки на алюмінієво-композитну панель (АКП), яка не піддається корозії і не потребує фарбування. Виготовлено нові високовольтні та низьковольтні джгути. Замінено допоміжний високовольтний двигун та генератор на сучасний статичний перетворювач з метою економії електроенергії.

Також повністю відремонтовано салон, його внутрішнє облицювання та пасажирські сидіння.

Цьогоріч на підприємстві планують капітальний ремонт ще двох таких тролейбусів. Шість одиниць транспорту, без заміни алюмінієво-композитної панелі, відремонтовано.

Отож, поки місто працює над отриманням 29 нових тролейбусів, ведеться якісна робота і з оновлення наявного автопарку.

Зараз у роботі в години пік перебувають 36 тролейбусів, у міжпіковий період – 27. Із послабленням карантинних обмежень їх кількість зросте.

На фото бачимо вражаючий контраст, в якому стані перебував тролейбус до ремонту і яким став по його завершенні», – пише посадовець.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: