У Луцьку злітали ракети вперше за тридцять років

Дим від їхнього старту розвіяв міф про те, що сучасним дітям цікаві лише ґаджети

Який це драйв і азарт — спостерігати за тим, як твоє творіння, над яким працював кілька місяців, із натиском кнопки «старт» злітає увись. Мить, секунда — і шлейф диму малює в небі салют твоїм старанням. Кількадесят вихованців ракетомодельного гуртка, який почав діяти торік у Центрі науково–технічної творчості учнівської молоді, днями стали учасниками захопливого запуску ракет.

Який це драйв і азарт — спостерігати за тим, як твоє творіння, над яким працював кілька місяців, із натиском кнопки «старт» злітає увись.

Їхній наставник Сергій Денисов щиро радіє дійству. Ще б пак: останні три десятиліття гурток не працював. Тільки завдяки зусиллям директора Центру Ігоря Данильчука вдалося відновити заняття. Охочих конструювати ракети, нехай поки і маленькі, не бракувало. Хлопчаки 3–5–х класів з луцьких шкіл вподобали цей гурток. З цікавістю конструюють стартові пристрої, власноруч виготовляють моделі ракет та ракетопланів. Прикро тільки, що абсолютно всі витратні матеріали, в тому числі й двигуни, доводиться купувати за власні кошти.

Але мрія бути конструкторами та космонавтами сильніша за фінансові проблеми. У планах — нові моделі, механізми і обов’язково нові запуски.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: