У Малині презентували роботу однієї з провідних компаній

Підприємство спеціалізується на впровадженні геоінформаційних систем, котрі робитимуть роботу владних структур прозорішою та забезпечуватимуть кращу публічність діяльності чиновників.

Варто зазначити, що ініціював презентацію роботи однієї з провідних компаній Олексій Шостак — Малинський міський голова. Про це повідомляють у пресслужбі Малинської міської ради.

Які ж можливості відкриває геоінформаційна система територіальної громади? Завдяки їй, наприклад, можна дізнатися важливу інформацію для громадян про ремонти, прориви, відключення; слідкуватимуть за маршрутами руху громадського транспорту, переглядати інформацію, пов’язану з інвестиціями у місто, а також геопортал містобудівного кадастру, епідеміологічної ситуації в регіоні та питань багатьох інших вузьких напрямків. Система, яку представили у Малинині, може замінити десятки карт.

Представникам виконкому Малинської міської ради показали проєкти, які вже вдало функціонують в різних українських містах. Для міста впровадження подібної системи сприятиме, приміром, тому, що промислові партнери, зацікавлені юридичні особи, потенційні інвестори, а також окремі громадяни мали інформацію про життя та потенціал Малина у вільному доступі.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: