«У медиків – колосальне перенавантаження» — Департамент охорони здоров’я

« Довгі черги у коридорах міських лікарень, котрі виникають біля кабінетів сімейних лікарів для отримання коонсультації – це вимушене і тимчасове явище, яке виникло в умовах пандемії COVID-19» — таке пояснення оприлюднили у Департаменті охорони здоров’я та соціального захисту Полтави.

Відтак жителям міста рекомендують обов’язково погоджувати візит до лікарень і телефонувати в реєстратури:

“Зараз медики мають колосальне перенавантаження через коронавірусну хворобу. Але, попри все, намагаються максимально допомагати вам, консультувати і підтримувати навіть у неробочий час. Не забувайте про правила безпеки навіть у лікарнях – медичні маски, соціальна дистанція, антисептики, миття рук з милом. Не забувайте про правила безпеки навіть у лікарнях — медичні маски, соціальна дистанція, антисептики, миття рук з милом. Погоджуйте свій візит до Центрупервинної медико-санітарної допомоги за номерами телефонів реєстратури. Їх ви зможете знайти за посиланням https://www.facebook.com/doz.rada.poltava/posts/176209587280487 Щиро вдячні за розуміння. Бажаємо міцного здоров’я!”, – йдеться у повідомленні.

Читайте також:

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: