У міській раді Кропивницького готуються поновити пільгові перевезення з обмеженнями

У Кропивницькому поновлять пільгові перевезення пасажирів таке завдання міський голова Андрій Райкович поставив перед виконавчими органами міської ради.

Доручення підготувати відповідний проєкт рішення міської комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  міський голова надав сьогодні, 24 червня. На поновлення безкоштовного проїзду можуть розраховувати всі пільгові категорії населення, у тому числі і пенсіонери за віком.

Ми розглядаємо можливість зробити це найближчими днями. Але! – наголосив Андрій Райкович. —  Пільга діятиме від 09.00 до 15.00 щодня.  Прошу з розумінням сприймати такі обмеження. Адже зранку нам необхідно доставити на роботу працівників критичної  інфраструктури міста, промислових підприємств, медиків, комунальні служби.  Так само і у вечірній час, коли люди повертатимуться з роботи. Дуже прошу дотримуватися такого графіку поїздок. Стояти в автобусах, тролейбусах і маршрутках ніхто не дозволить.

Комунальний транспорт Кропивницького залишається одним із найстабільніших та найдешевших в Україні і місто цю позицію надійно тримає, відзначив Андрій Райкович.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: