У Нацакадемії ДПСУ в Хмельницькому зареєстрували спалах коронавірусу

В Національній академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького зафіксовано спалах COVID-19.

Як повідомляє пресслужба Хмельницької облдержадміністрації, про це на брифінгу заявив перший заступник голови ОДА Роман Примуш, повідомляє ТСН.

За його інформацією, в Національній академії ДПСУ зафіксовано 10 випадків захворювання на коронавірус. Це 5 працівників, у тому числі медичних, 4 військовослужбовці, 1 курсант. Вони ізольовані на території закладу, лікуються амбулаторно. Коло контактних осіб становить 120 осіб, яким проводиться тестування.

Окрім того, COVID-19 зафіксовано у двох працівників Хмельницької обласної лікарні (в ортопедичному відділенні та харчоблоці), у 6 футболістів команди «Епіцентр», одного працівника «Електротрансу» та двох податківців.

Також коронавірус виявили у працівника геріатричного закладу у смт Базалія. У 36 підопічних та 26 працівників відбирають біоматеріал для ПЛР-аналізу.

Загалом в Хмельницькій області зареєстровано 3318 випадків хвороби, 1615 осіб перебувають на лікуванні, з них 416 – на стаціонарі, 1199 лікуються амбулаторно. 

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: