У парку «Ювілейний» буде створено центр молодіжної активності

За ініціативи управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради, прийняте принципове рішення створити центр молодіжної активності в парку культури та відпочинку «Ювілейний».

Наразі проходять консультації з молодіжною радою міста, та іншими зацікавленими сторонами, йде напрацювання концепції та принципів функціонування майбутнього центру.

Планується, що його буде створено на майданчику біля колишнього фонтану, зі сторони балки. Центральним елементом майбутнього благоустрою території повинна стати встановлена на цьому місті контейнерна інсталяція відомого українського митця Діми Фатума.

Затишне місце для відпочинку молоді планується також зробити майданчиком для масових заходів у майбутньому — на ньому будуть проводитися презентації, тренінги, творчі зустрічі. Також передбачається можливість організовувати відео трансляції та проведення музичних концертів.

Управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради запрошує всіх небайдужих містян приєднатися до обговорення концепції майбутнього центру молодіжної активності. Пропозиції слід надавати до молодіжної ради міста.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: