У партії «Слуга Народу» оголосили імена трьох претендентів на пост мера Львова

Фото — з відкритого доступу

До виборів мера Львова залишилося ще 2 місяці, але партії активно почали презентувати своїх кандидатів на посаду голови Львівської ОТГ. Отож 26 серпня політсила «Слуга Народу» презентувала трьох кандидатів на пост мера міста. 

Про це повідомили на сторінці у Facebook партії. У дописі написали, що львів’яни зможуть обрати одного кандидата, який балотуватиметься від партії. Претендентами стали: Заслужений лікар України Тарас Кльофа, керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області — Олег Береза та заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Холод. 

Тарас Кльофа: львів’янин, закінчив Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького. Від жовтня 2017 року працює на посаді заступника начальника Центру з медичної частини – начальника медичної частини. Від 2015 року депутат Львівської міської ради 7-го скликання. 

Юрій Холод: львів’янин, навчався у Львівському національному університеті імені Івана Франка на спеціальності «фінанси і кредит». Від 16 вересня 2019 року працює заступником голови Львівської обласної державної адміністрації.

Олег Береза: львів’янин, навчався у Львівському національному університеті ім. Івана Франка на юридичному факультеті. Від грудня 2019 року на посаді керівника Служби автомобільних доріг у Львівській області. Раніше був директором «Львівелектротранс» та «Львівавтодор». 

Претенденти на пост мера Львова. Фото — «Слуга Народу»

Нагадаємо, що про свої наміри балотуватися на пост мера Львова нещодавно оголосили Ярослав Рущишин та Андрій Садовий.

Читайте також: Беларусы не церпяць”: мешканка Білорусі у Львові розповіла, якою стала країна за часів Лукашенка

Матеріал підготовлено на основі повідомлення у Facebook «Слуга Народу»

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: