У підземному переході в Житомирі виявили підозрілий пакунок. ВІДЕО

Правоохоронці, прибувши на місце підозрілої знахідки, виявили, що там… звичайне сміття.

У КП «Міський інформаційний центр» опублікували нове відео про те, що в єдиному в місті підземному переході виявили підозрілий пакунок. Що ж було в ньому? Розповімо в цьому матеріалі.

Днями, 22 листопада 2020 року, чергові відділу відеонагляду виявили підозрілий предмет в районі мікрорайону «Панчішна фабрика», а конкретніше — в підземному переході.

Камери відеоспостереження, які там нещодавно розмістили, дозволили встановити і того, хто лишив пакунок, і час, коли це було зроблено надвечір — о пів на п’яту. Про інцидент одразу ж сповістили й правоохоронців за телефоном «102». Представники правоохоронних органів, прибувши на місце підозрілої знахідки, виявили, що там… звичайне сміття.

Втім, комунальники констатують, що варто бути пильними, адже ж в пакунку могло бути що завгодно. Отож, раптом ви опинитеся в подібній ситуації й натрапите на підозрілі предмети, то варто одразу ж сповістити компетентні органи та не бути байдужими. Уважність ніколи не буває зайвою.

Посилання на відео тут.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: