У Польщі під час пожежі загинула 23-річна заробітчанка з Новограда-Волинського

ПОЖЕЖА

Сумна звістка долинула до Житомирщини.

Стало відомо, що днями під час пожежі у Польщі загинула заробітчанка з України. Нею виявилася 23-річна дівчина з міста Новоград-Волинський, яку звали Ілона Юрченко.

Відомо, що на Батьківщині вона займалася творчістю: співала, грала на музичному інструменті (піаніно), а також танцювала. Більше того, до від’їзду за кордон Ілона Юрченко навіть свій клуб східних танців встигла відкрити.

За інформацією опльських ЗМІ, що посилаються на дані державної пожежної служби в Отвоцьку, пожежа трапилася в ніч на неділю, 4 жовтня 2020 року в с. Ґурашка (Отвоцький повіт, Мазовецьке воєводство).

Інформація про пожежу було отримане фахівцями за десять хвилин до 00:00 ночі. Виявилося, що горів гуртожиток, в якому мешкали заробітчани з нашої держави у садівничому підприємстві. Будівлю переобладнали з теплиці, до того ж, споруда була вкрита листовим металом, не мала вікон. Утеплене приміщення було мінеральною ватою.

Десь з двадцять наших співвітчизників, на щастя, встигли вибігти, допоки прибули вогнеборці. Двоє осіб, котрі постраждали, забрала карета швидкої.

Пожежники у спеціальному обладнанні здійснили спробу потрапити всередину. Їм вдалося обшукати 6 кімнат. Втім, існувала загроза обвалу споруди, отож рятувальники змушені були припинити пошуки.

Майже о пів на п’яту ранку, коли знизилася температура, в будівлі виявили тіло, котре було обгорілим. Виявилося, що це обгоріле тіло молодої заробітчанки з України, котра мешкала в Новограді-Волинському.

Гасили полум’я 30 вогнеборців, також ними було задіяно вісім транспортних засобів. Також на місці працювали п’ять швидких.

Там, де трапилася пожежа, де, того ж, знайшли й жертву, одразу почали працювати й правоохоронці (зокрема, поліція та прокурор). Фахівці розбираються в обставинах події та причинах, що призвели до пожежі.

Висловлюємо щирі співчуття родині загиблої!

За матеріалами Новоград і час

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: