У Полтаві на честь дня народження «Константи» розіграли два дивани та купу подарунків (ФОТО)

5-го вересня у Полтаві відсвяткував свій день народження магазин меблевої фабрики «Константа», розташований на четвертому поверсі ТРЦ «Київ». О 13:00 на майданчику біля ТРЦ зібралися кілька сотень жителів Полтави, які прийшли привітати магазин із днем народження та взяти участь у святковому розіграші подарунків.

Всього у розіграші взяли участь більше 500 клієнтів «Константи», яким для участі потрібно було просто заповнити анкету. Виграти можна було два чудових дивани, які винуватці свята встановили для огляду просто на сцені. А ще – розкладачки, пуфи, декоративні подушки та купу інших приємних подарунків. Також цього дня на відвідувачів «Константи» очікували знижки у розмірі від 15 до 30 відсотків.

Доки полтавці чекали на розіграш великих та маленьких подарунків, їх розважали концертною програмою талановиті артисти із Харкова.

Після кожного виступу ведучий свята за допомогою маленьких помічників проводив розіграш подарунків. І полтавці, не приховуючи радощів, спускалися зі сцени із чесною виграним подарунком.

Втім, найбільша інтрига, звісно ж, була навколо розіграшу двох диванів. Для здійснення приємної місії на сцену вийшов комерційний директор «Константи» Артем Яно. І після кількох обертів лототрону двоє полтавок стали щасливими власницями нових диванів від одного із лідерів меблевої галузі країни.

-Ми сьогодні відсвяткували день народження фірмового салону «Константи». І надзвичайно раді, що така кількість людей прийшла на наше свято. І з нетерпінням чекаємо усіх у нашому магазині, ми зможемо запропонувати вам саме ті меблі, які ви шукаєте! — запросила полтавців Наталія Безрук, регіональний директор меблевої фабрики «Константна» по містам Харків та Полтава.

Нагадаємо, знаходиться «Константна» за адресою: м. Полтава, вул. Зіньківська, 6/1А, ТРЦ «Київ», 4-й поверх.

Меблева фабрика «Константа» розпочала свою історію у 1998-му році у місті Харків. За перші роки роботи продукція меблевої фабрики з’явилася у п’яти обласних центрах. Із 2005 року «Константа» почала створювати власну роздрібну торгову мережу, а при виготовленні меблів — використовувати матеріали та фурнітуру загальновизнаних світових лідерів. Із кінця 2000-х «Константа» вийшла на міжнародні ринки та почала експортувати меблі до Німеччини, Бельгії, Литви, Росії, Білорусі, Казахстану, Молдови та інших країн. Вже у 2015-м уроці підприємство стало найкрупнішим експортером меблів у країні. А у 2014, 2015, 2016 роках «Константу» визнали лідером меблевої галузі України.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: