У Полтаві оголосять всеукраїнський конкурс на проект пам’ятника Симону Петлюрі

14-го серпня у Полтавській ОДА відбувається засідання робочої групи з питань спорудження пам’ятного знаку Симону Петлюрі. На початку засідання начальник управління містобудування і архітектури Департаменту будівництва, містобудування і архітектури Полтавської ОДА Ірина Особік нагадала, що було кілька пропозицій щодо місця розміщення пам’ятника. Проте остаточно зупинилися на розі вулиць Симона Петлюри та Соборності (біля ОЦЕВУМ).

Голова фракції «Свободи» у Полтавській міській раді Юліан Матівійчук додав, що конкурсним завданням займається Полтавська ОДА, а міська рада забезпечує рішення по земельній ділянці. І пообіцяв підготувати і подати проект рішення вже на найближчу сесію міськради.

Архітектор Оксана Білявська. Наголосила, що має бути відкритий всеукраїнський архітектурний конкурсу. І закликала не обмежуватись статичною скульптурою, а прописати в умовах створення архітектурної композиції.

Член правління Полтавського обласного осередку “Просвіта” Олег Пустовгар зауважив, що пам’ятник має відображати усе життя Петлюри та бути виконаним у стилі монументалізму.

Учасники робочої групи також обговорили нюанси щодо розмірів майбутньої архітектурної композиції, її висоти, залучення до конкурсу представників української діаспори тощо.

Нагадаємо, раніше у вільний доступ виклали серію книг «Полтавська Петлюріана».

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: