У Полтаві перевірили громадський транспорт на дотримання карантинних обмежень

2 липня у Полтаві працівники Управління інфраструктури Полтавської ОДА, Відділу з питань транспортних перевезень Полтавського міськвиконкому та Укртрансбезпеки перевірили наявність у водіїв міського громадського транспорту дозвільних документів та дотримання карантинних обмежень. Про це інформує агенція «Новини Полтавщини». 

Так, протягом півтори години перевірки виявили одного водія маршрутного таксі, який не мав жодних дозвільних документів на перевезення пасажирів. У семи водіїв не було “схеми руху”. На порушників склали відповідні протоколи та акти.

Перевіряючі виявили, що деякі водії та пасажири не дотримуються карантинних обмежень і маску вдягають, лише побачивши представників Управлінь.

“Спільно з Управлінням інфраструктури Полтавської ОДА та Укртрансбезпекою ми провели рейдові перевірки на дотримання водіями та пасажирами міського громадського транспорту правил карантину. А саме дотримання маскового режиму та наявність у водіїв дезінфікуючих засобів. Ми закликаємо всіх пасажирів та водіїв дотримуватись карантинних обмежень і не наражати себе та оточуючи на небезпеку”, – розповів головний спеціаліст Відділу з питань транспортних перевезень Полтавського міськвиконкому Сергій Пуголовка.

Читайте також: Полтавців запрошують до створення дизайну нових тродейбусів. 

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: