У Полтаві презентують книгу «Капелани. На службі Богу і Україні»

Презентація книги Українського інституту національної пам’яті (УІНП) Відбудеться рамках проєкту Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського «Капелани-духовний щит України». В заході візьме участь упорядниця книги, співробітниця УІНП, координаторка усно-історичних проектів УІНП, кандидат історичних наук Тетяна Привалко.

« Презентація покликана пошанувати захисників державної незалежності, священиків, які об’єднавши свої зусилля, відправилися на російсько-український фронт на захист України від російської агресії і для духовної підтримки наших військовослужбовців. Саме капелани молитвою і добрим словом підтримують дух і волю українських захисників Вітчизни на передовій. Саме капелани рятують воїнів у час найважчої душевної боротьби» пишуть організатори — Департамент культури і туризму Полтавської обласної державної адміністрації та Північно-східний міжрегіональний відділ Українського інституту національної пам’яті

Місце презентації: Полтавський краєзнавчий музей імені Василя Кричевського, зала №22

Початок: Середа, 26 серпня, о 14-00 год.

ДОВІДКОВО: У книзі «Капелани. На службі Богу і Україні» йдеться про особливості капеланського служіння на фронті під час протидії російській агресії, а також окреслюються етапи інституційного становлення капеланства у війську. Спогади військових капеланів були записані з травня 2018 до червня 2019 року в межах проекту Українського інституту національної пам’яті «Усна історія АТО». Загалом у проекті взяли участь 35 військових капеланів.

Читайте також: Як у Полтаві відзначатимуть День Незалежності?

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: