У Полтаві щодня прибирають стихійні звалища, які утворюють біля контейнерних майданчиків

У Полтаві біля майданчиків із контейнерами для побутового сміття щодня утворюються стихійні звалища, які прибирають працівники КАТП-1628.

Про смітники біля контейнерних майданчиків мешканці Полтави найчастіше повідомляють до оперативної служби 15-80. А вже звідтіля інформацію передають до КАТП-1628. Також на підприємці працюють три майстри, кожен із яких веде мобільне спостереження за одним із районів міста. Крім цього, про утворення стихійних звалищ повідомляють водії, які щодня забирають сміття із встановлених по місту контейнерів.

-На прибиранні стихійних звалищ працюють три навантажувачі на базі тракторів МТЗ та ЮМЗ, сім самоскидів та чотири машини із маніпуляторними установками, — розповідає начальник відділу експлуатації КАТП-1628 Петро Бедик.

На подібні звалища викидають переважно будівельне сміття, гілки після обпилювання дерев, старі меблі, сантехніку та холодильники. Хоча за правилами негабарит потрібно вивозити, спеціально замовивши для цього транспорт. На кожному сміттєвозі зазначений номер телефону, за яким це можна зробити. Проте такою послугою містяни користаються дуже рідко.

-Зараз місто проводить тендер на закупівлю іще трьох маніпуляторів, які вміщатимуть не по 16, а по 20 кубів. Із людьми ми проводимо бесіди, доносимо те, що великогабаритне сміття потрібно вивозити на полігон, а не звалювати біля контейнерних майданчиків, — пояснює керівник КАТП-1628 Тарас Бойко.

Профілактику проводять також за допомогою встановлення неподалік майданчиків спеціальних попереджувальних табличок. Співпрацюють також із інспекцією з благоустрою, яка має право виписувати приписи за стихійне складування сміття.

Раніше ми розповідали, що в умовах карантину комунальники працюють у штатному режимі.

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: