У Пулинському районі пошуківці знайшли останки трьох червоноармійців. ФОТО

ПРИГОДИ

Про це інформують у ІПО “Пошук”.

У Пулинському районі Житомирської області вчора, 3 вересня 2020 року, група пошуківців з історико-патріотичного об’єднання “Пошук” здійснювала пошукові роботи.

За словами самих представників ІПО “Пошук”, якимось дивним чином, їх не застали дощ та негода і не завадили їх роботі, хоча довкола було пасмурно, небо в декількох місцях затягнути темні хмари, неподалік бушувала негода: і грім, і блискавка чулися недалеко від місця пошуків. Втім, що цікаво, жодної краплинки дощу ніде не впало там, де працювали пошуківці. Оце так дивина! Самі ж пошуківці жартома припускають, що в “небесній канцелярії” зробили відповідне розпорядження… Цілком можливо, що саме для них.

Погодні умови були доволі сприятливими і тому представникам “Пошуку” вдалося натрапити на останки трьох солдат, які свого часу служили в Червоній армії. Усі вони знаходилися окремо одне від одного — на своїх позицях.

На глибині трицяти сантиметрів виявили солдата під номером 77. Він, на жаль, лишається невідомим. При ньому були знайдені підсумки й протигаз.

Солдат під наступним, 78-им, номером лежав дещо глибше — на глибині ста сантимертів. При ньому теж знайшли протигаз, але ще й додатково виявили з червоноармійцем диск, саперну лопатку великих розмірів, монетку до ДТ-29, а ще складний ніж. Втім одним з найважливіших, що знайшли при ньому — медальйон, завдяки йому можна спробувати ідентифікувати особу бійця.

І 79-ий військовий з Червоної армії лежав найглибше. До нього пошуківцям було дістатися найскладніше, оскільки грунт був таким твердим, немов камінь. Та й це не стало на заваді пошуківцям. При солдатові вони виявили підсумок з Першої світової війни, де знаходилися кілька лампочок для ліхтаря, доволі цікавий стаканчик, який використовувався для бриття, кілька бритв, рештки казанка та солдатської каски, а також лопатку. В районі ж тазу червоноармійця пошуківці виявили медальйон.

Отож, у них є шанси виявити, ким же були двоє із трьох знайдених солдат!

за матеріалами ІПО “Пошук”

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: