У Радомишлі викрили порушників, котрі завдали збитків на суму понад 7000 гривень

Сьогодні, 27 серпня 2020 року, о 04:00 ранку, здійснюючи рейд, державні інспектори Житомирського рибоохоронного патруля виявили порушників-рибалок, які не дотримувалися природоохоронного законодавства.

Про це повідомляють у Житомирському рибоохоронному патрулі.

Двоє осіб ловили рибу за допомогою знаряддя, котре є забороненим, — волок. Таким чином порушники зловили: кілька екземплярів червонокнижної (ред. Червона книга України) риби марена звичайна;12 плоскирок (ред. інша назва — густерка), одного рака, 14 лящів, 10 рибців, два карасі, два йоржа. 7111 — стільки становить сума завданих порушниками-рибаками збитків.

Зауважимо, що трапився інцидент біля міста Радомишль, на річці Тетерів.

Інспектори рибоохоронного патруля намагалися отримати від порушників інформацію стосовно їх особистих даних, втім рибалки відмовилися розповідати про себе. На місце події було викликано представників правоохоронних органів. Вже у районному відділенні поліції за на порушників були складені адміністративні матеріали через інцидент, котрий виявили на річці Тетерів біля Радомишля.

Як висновок — за ч. 4 ст. 85 КУпАП та за ст. 90 КУпАП на громадян оформили протоколи. Допоки немає рішення суду, і зловлені порушниками водні біоресурси, і самі знаряддя лову в осіб вилучили.

Зауважимо, що у разі виявлення подібних чи інших порушень природоохоронного законодавства, громадян закликають звертатися на «гарячу лінію» за телефоном (067) 414 60 74. Наприклад, у разі порушення правил придбання, або ж збуту водних біоресурсів, чи у разі виявлення порушень під час аматорського та спортивного рибальства, небайдужих та свідомих людей просять телефонувати за вищезгаданим номером телефону.

За матеріалами Житомирського рибоохоронного патруля

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: