У Рівному живодери калічать тварин (ФОТО)

УВАГА! У публікації використані фото покаліченого кота. Прохання не відкривати публікацію, якщо вас можуть вони шокувати.

Сьогодні приблизно о 12 годині у районі Боярки в Рівному поблизу базарчику волонтери знайшли покаліченого кота майже без свідомості. У тваринки розбита щелепа та інші травми.

Про це повідомила у спільноті Зоопростір-Рівне Олена Грабовська. За її словами, це вже другий випадок живодерства за останній період. Адже лише нещодавно збирали кошти на покаліченого кота, який постраждав ще на початку серпня.

Котика наразі завезли до ветеринара та будуть оперувати. У нього роздроблена щелепа, зірвана шкіра, порвані зв’язки на лапці.

Нині волонтери шукають свідків події та збираються повідомити до поліції з даного факту.

«Можливо є свідки, які бачили хто носив руденького котика біля Дубенської 44 або біля базарчика? Запитайте будь ласка у дітей можливо вони бачили.

Котик дуже довірливий біжить до людей», — написала Олена Грабовська.

Охочі допомогти фінансово можуть перерахувати гроші на картку волонтерки 5168 7450 1619 4893 Сибіковська Юлія Вадимівна.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: