У скільки обходиться день хворого на коронавірус в лікарні Тернополя?

Пацієнти з коронавірусом у інфекційному відділені тернопільської лікарні здебільшого лікуються 21-24 дні. Лікування є дороговартісним і довготривалим.

Про це повідомив директор Тернопільської лікарні швидкої допомоги Ярослав Чайківський, пише «Суспільне Тернопіль».

«Маємо такого пацієнта, який лікується вже 38 днів. Це все при тому, що пацієнти отримували лікування ще на амбулаторних етапах, до поступлення в стаціонар», — прокоментував Ярослав Чайківський.

Точну суму лікування одного пацієнта назвати складно, але середні підрахунки можна зробити.

«Є хворі, які мають супутні патології, є хворі, які мають не таку важку форму перебігу захворювання. Але в середньому, без дороговартісного препарату, який рекомендується відповідно до певних лаболаторних показників і певного стану пацієнта, і вартість одного флакона в межах 12 тис. грн. Цим препаратом ми не можемо забезпечувати пацієнтів», — додає пан Ярослав.

Повне одужання пацієнтів не завершується випискою з інфекційного відділення.

«Я хотів би наголосити на важкості перебігу коронавірусної інфекції і серйозності тих ускладнень, які вона дає. Це надзвичайно контагіозна інфекція. Переважно пацієнти мають пневмонії різної складності. Часто це є важкі двобічні полісегментарні пневмонії, які не завжди дуже просто вилікувати. Ці ускладнення вимагають дуже серйозного медикаментозного забезпечення, забезпечення кисню і ще цілої низки препаратів, які можуть дестабілізувати стан пацієнта. А якщо брати антибактеріальну терапію, тромболітичну терапію і інше медикаментозне забезпечення, то в середньому один ліжкодень пацієнта в інфекційному відділенні з Covid-19 обходиться в межах 15 тис грн. Якщо це все підсумувати, то лікування пацієнтів з коронавірусною інфекцією є довготривалим і дуже дороговартісним», — розповів директор Тернопільської лікарні швидкої допомоги.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: