У Сумах горе-матір залишила 2-річну доньку на кілька днів на немічного свекра, щоб гуляти з чоловіками

На лінію 102 надійшло повідомлення одного з мешканців Сум про те, що його невістка покинула у нього свою дитину. Працівники ювенальної превенції Сумського районного управління поліції одразу ж виїхали за вказаною у повідомленні адресою.

Під час спілкування із заявником полісмени встановили, що невістка залишила у нього дворічну доньку та пообіцяла повернутись за кілька днів. Однак вже протягом трьох днів вона не виходить на зв’язок. Зі слів чоловіка, це трапляється не вперше і, коли дитина перебуває з дідусем, горе-матір розважається зі знайомими чоловіками та вживає оковиту. За станом здоров’я дідусь не може як слід доглядати за дитиною, і тому звернувся до поліції.

Ювенали одразу ж повідомили про дану подію фахівців служби у справах дітей, які негайно прибули на місце. Було прийняте рішення щодо поміщення дитини до лікувального закладу та вирішення її подальшої долі. Сама ж матір буде притягнута до відповідальності за невиконання покладених на неї батьківських обов’язків.

Ювенальна поліція Сумської області

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: