У Сумах крадії пошкодили зв’язок між кількома підстанціями

фото

Фахівці АТ «Сумиобленерго» відновили зв’язок між кількома підстанціями в Сумах, який був пошкоджений у результаті дій крадіїв.

Роботи в енергетиків вистачає, та її ще й додають зловмисники. У Сумах невідомі викрали муфту ОКГТ (оптичного кабелю, вбудованого в грозозахисний трос) та зрізані кутники з металевої опори, де перетиналися лінії ПЛ 110 кВ «Суми північна – Сумська ТЕЦ з відгалуженням Центроліт» та ПЛ 110 кВ «Суми північна – Компресор з відгалуженням на Центроліт». Відтак вийшов із ладу вузол зв’язку та телекерування обладнанням підстанцій.

Це не позначилося на якості та надійності розподілу електроенергії жителям обласного центру, а зв’язок відновили тимчасово по резервних лініях. Але такі дії зловмисників нанесли шкоду підприємству, про що АТ «Сумиобленерго» повідомило в правоохоронні органи, які вже розшукують крадіїв.

Окрім кримінальної відповідальності перед законом, такі злочини несуть ще й загрозу життю та здоров’ю. Адже будь-яке втручання в роботу електромереж надзвичайно небезпечне й може закінчитися ураженням струмом.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: