У Сумах продовжується рік вшанування пам’яті директора дитячої лікарні Ємця Олександра

фото

Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомила Профспілка Сумської міської дитячої клінічної лікарні Святої Зінаїди.

«Сьогодні 20.01.2021 року і до нас завітали представники маленьких мешканців нашого міста. Так, від імені учнів 4- Г класу Сумської спеціалізованої школи І-ступеню №30 «Унікум» СМР в особі Мілани Тюпіної працівники КНП «Дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди» СМР отримали подарунок та слова підтримки в нелегкій праці та боротьбі з дитячими хворобами. Словами вдячності згадали директора Ємця Олександра Михайловича, його досягнення в роботі, добрі вчинки, започатковані традиції та чуйне ставлення до дітей.

Даний проект «Вдячні серця» в школі проводиться за підтримки Акція#Дякую_тобі_Лікарю Комунального закладу Сумської обласної ради — обласний Центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

Колектив міської дитячої лікарні висловлює свою подяку організаторам та учасникам акції за високу оцінку праці медичних працівників закладу. Бажаємо всім успіхів! Будемо всі здорові!», — йдеться в повідомленні.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: