У Сумах вшанували пам’ять загиблого воїна АТО Віталія Маслянки

У Сумах відбулось вшанування пам’яті воїна АТО Віталія Маслянки, котрий чотири роки тому героїчно загинув в районі Донецького аеропорту.

Аби вшанувати світлу пам’ять істинного воїна і патріота України, на Алеї Слави зібрались рідні, друзі, бойові побратими, міські посадовці та пересічні містяни.

Слова скорботи за загиблим бойовим товаришем висловив учасник АТО, голова Спілки ветеранів АТО Сумської області Володимир ЛАВРИК: «Віталій Іванович знаходячись у бліндажу фактично прикрив собою хлопців, які стояли за кулеметом. Знаєте, – є люди про яких говорять, – людина «з великої літери», так от Віталій Маслянка був саме такою людиною. Це стосувалось усіх його і як військового, і як громадянина України, як батька і сина. Справжній Герой, справжній чоловік».

День, коли отримала страшну звістку про смерть сина, згадала Валентина Маслянка. Вона закликала всіх присутніх на траурному заході цінувати миті, проведені поруч зі своїми дітьми, і побажала, аби жодна мати не дізналася болю втрати своєї дитини.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий