У Тернополі і Теребовлі відкрили додаткові відділення для лікування хворих на COVID-19

У Тернопільській міській лікарні №2 відкрили відділення на 50 ліжок для лікування хворих на COVID-19, – повідомила у програмі «Тема дня» заступниця начальника управління охорони здоров’я області Лідія Чайковська.

За її словами, ще одне відділення від сьогодні діятиме у Теребовлянській районній лікарні. Там зможуть прийняти тридцять хворих.
Чайковська розповіла, що Тернопільській лікарні швидкої допомоги – черги для госпіталізації хворих на коронавірус. Жодного вільного місця для лікування інфікованих пацієнтів немає у фтизіопульмонологічному центрі.

«Настільки зросла кількість хворих, що ми сьогодні вже бачимо черги карет швидкої медичної допомоги, щоб госпіталізувати хвору людину. Міська лікарня швидкої допомоги переходить у госпіталь, тобто всі відділення цієї лікарні будуть приймати лише хворих на коронавірус. Всі хворі, які потребують ургентної допомоги, зможуть її отримати в університетській лікарні. За сьогоднішнім розпорядженням – додаткові відділення для інфікованих пацієнтів будуть відкриті у Тернопільській другій міській лікарні і в Теребовлянській районній лікарні».

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: