У Тернополі журналісти вийшли на акцію захисту місцевого телебачення (ФОТО)

Тернопіль приймає естафету Всеукраїнського Марафону «Захисту місцевого Суспільного мовника»!!!Комітети захисту Суспільного підтримують марафон у своїх регіонах.

Дощ не завадив тернопільським журналістам посеред вулиці звернути увагу перехожих на Суспільне мовлення, пишуть Тернополяни.

За словами колег, під час карантину години мовлення Суспільного насильно скорочують в усіх областях, безцеремонно знищують архіви та записи програм, які є історичною цінністю, знецінюють і викидають.

«Чимало людей усвідомлюють, що Суспільне фінансують з їх податків. Тож чи хочуть вони за власні гроші дивитися НІПРОШОУ❗️, яке їм пропонують на телебаченні і не мати можливості слухати радіо, бо його остаточно добивають? Споживач, який платить податки, не знає, що без нього уже вирішили, що саме і скільки він має дивитися на Суспільному, а що ні. Споживача ніхто не питає. Не зважаючи на те, що якраз у регіонах вирує різноманітність життя, людям нав’язують однотипну телевізійну картинку з Києва.Єдиний мовник в Україні, який не належить олігархам, руйнують», — відзначають колеги з Суспільного. 

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: