У Тернополі поліетиленові пакети обмінювали на смачні дарунки

Акція з нагоди Дня без поліетилену розпочалася сьогодні о другій годині на набережній Тернопільського ставу. Поліетиленові пакети обмінювали на смачні дарунки ꟷ шматочки сиру, солодощі та чай.

До акції долучалися не лише й діти, а й дорослі, пише Сорока.

ꟷ Ми побачили повідомлення у фейсбуці про те, що будуть обмінювати поліетиленові пакети на солодщі і вирішили долучитися, ꟷ каже Любов Салова. ꟷ Хотіли підтримати екологію нашого міста і нашої країни.

У Тернополі схожу акцію проводять вже вдруге. Цього разу змінилися призи та місце проведення, кажуть організатори.

– Цю акцію з нагоди Дня без поліетилену ми проводили й минулого року. На зупинці біля кооперативного технікуму ми обмінювали в пасажирів поліетиленові пакети на еко-торби, ꟷ розповідає організатор акції, директор благодійного фонду «Єднання поколінь» Оля Гордієнко. ꟷ Цього року ми вибрали інший варіант тому що інколи людям важко розлучатися з назбираними пакетиками і щоб для них це розставання було солодшим, ми міняємо їх на смаколики. Зібрані під час акції пакети будуть у подальшому утилізовані.

У Тернополі це зробити не складно, каже представниця організації «Наснага» Дарина Слівченко.

ꟷ Пакети у Тернополі можна утилізовувати вільно. Є багато пунктів прийому, де можна утилізовувати як пластик, так і поліетин або поліпротилен. Багато містян думають, що їх не можна утилізовувати, а лише тримати вдома, хоча насправді всі види пакетів, крім прозорих пластикових, переробляються, ꟷ ділиться Дарина Слівченко. ꟷ Якщо у вас дома є багато пакетів з супермаркетів, а ви давно використовуєте еко-торбу або контейнери ꟷ можете вільно приходити в пункти прийому. Їх адреси можна легко знайти у інтернеті.

Нагадаємо, що 3 липня у світі щорічно відзначають день відмови від поліетиленових пакетів, з метою зменшення використання людством поліетилену та пластику, оскільки він шкодить як навколишньому середовищу так і самій людині.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: