У трьох працівників «Житомирводоканалу» підтвердили COVID-19

COVID-19

У трьох працівників КП «Житомирводоканал» підтвердили коронавірус – відвідувачів приймають лише на першому поверсі та закликають користуватися онлайн-сервісами.

Про це розповіла менеджерка зі зв’язків з громадськістю КП «Житомирводоканал» Лілія Погрібна. За її словами, коронавірус зафіксували у трьох працівників підприємства, усі контактні особи перебувають на самоізоляції.

«Усі ці три випадки зафіксовані винятково у працівників адміністративної частини підприємства, тобто в лабораторії все нормально, всі здорові і ніяких випадків там не зафіксовано. Ми дотримуємося регламенту щодо COVID-19, тому всі контактні особи перебувають на самоізоляції».

Лілія Погрібна каже, що через виявлені випадки інфікування змінюється режим роботи підприємства:

«Відвідувачів ми обслуговуємо, але винятково у рамках єдиного вікна на першому поверсі нашого підприємства. Усі працівники, які контактують з відвідувачами, забезпечені засобами індивідуального захисту. І ми звертаємося до наших споживачів із нагадуванням та проханням користуватися нашими онлайн-сервісами. У нас їх достатня кількість, тому можна максимально мінімізувати відвідування водоканалу».

За допомогою онлайн-сервісів можна передати показники лічильників, подати необхідні документи та надіслати заявку на пломбування або заміну лічильника.

Джерело: suspilne.media

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: