У Вчорайшому на Житомирщині почали ремонтувати аварійний міст

АВАРІЙНИЙ МІСТ

Про це йдеться у Фейсбук-спільноті Вчорайшенської громади (Житомирська область Ружинський район).

Очільник ОТГ Олександр Черешнюк говорить, що ремонт розпочався «з великими потугами». Ще коли нинішній голова Вчорайшенської ОТГ, за його ж словами, неодноразово звертався до представників владних тсруктур різних рівнів, аби аварійний міст у Вчорайшому ще тоді, коли був заступником голови Ружинської райдержадміністрації. Вирішення цього питання зайняло не один місяць.

Керівництво ОТГ зверталося в різні інстанції, писало звернення й листи, додаючи при цьому світлини небезпечної споруди. Регулярно на цю тему були й розмови з керівниками Житомирщини – спершу з Ігорем Гундичем, а потім і з нинішнім очільником області Віталієм Бунечком.

Нарешті восени 2020 року вдалося все ж розпочати заплановані роботи. За інформацією, оприлюдненою в соціальних мережах Вчорайшенської ОТГ, орієнтовно, за 3-4 місяці мешканці громади вже матимуть відремонтований міст. Споруда буде гарною, широкою, сучасною, матиме тротуарні доріжки.

Сама ж громада, за словами її представників, всіляко сприяє та допомагає з ремонтом мосту всім, чим може. Зокрема, як розповів Олександр Черешнюк, робітників щодня забезпечують гарячими обідами, допомогли знайти житла з усіма належними для проживання умовами. Очільник громади висловлює сподівання, що й робітники, у свою чергу, вчасно та якісно зроблять і закінчать ремонт аварійної споруди.

За інформацією Вчорайшенської ОТГ

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: