У Верхнянській ОТГ громада розпочала новий рік із ремонту доріг.

«Раніше ми зверталися до заступника голови облдержадміністрації Василя Івасика, щоб вплинув на ДП «Дороги Прикарпаття» Андрія Сазонова, який нехтує ремонтом доріг в Верхнянській ОТГ з початку її утворення. Не дочекавшись допомоги від власника доріг, жителі своїми силами за кошти виділені з бюджету закупили у місцевого підприємця щебінь і пісок і почали латати ями».

За словами Михайла Маліборського, найбільше вражає повне ігнорування звернень громади керівництвом ОДА і ДП «Дороги Прикарпаття».

«Незабаром будемо їхати на знайомство до нового губернатора Андрія Бойчука, щоб довести до його відома жахливий стан доріг в Верхнянській ОТГ», — запевняє очільник Верхнянської громади.

Участь у толоці взяли близько 50 жителів села Збора. Тижнем раніше близько 30 жителів села Верхня також самостійно латали дорогу з управління до Верхньої.

Михайло Маліборський наголошує: ці дві дороги місцевого значення знаходяться на балансі ДП «Дороги Прикарпаття».

У грудні жителі Верхнянської ОТГ приїхали під стіни облдержадміністрації дізнатися, чому не ремонтують дорогу в їхній громаді. До адмінбудинку прийшло близько двох десятків людей.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: