
У Вінниці на вулиці Зулінського облаштовують 7 доступних зупинок зі зручними посадковими майданчиками, тактильною плиткою, кассельськими бордюрами та пониженнями бордюрного каменю, а також оновлюють покриття пішохідних шляхів з парного боку вулиці.
Про це повідомляє департамент комунального господарства та благоустрою ВМР.
У департаменті зазначили, що планується висадка нових дерев, заміна люків оглядових колодязів мереж каналізування, а там, де є потреба, — встановлять перильне огородження та антипаркувальні стовпчики.
«Загалом на цій ділянці планується створення доступного вуличного простору протяжністю понад 3 кілометри. Це ще один крок у напрямку розбудови першого безбар’єрного маршруту (який розпочали облаштовувати торік) та формування цілісного доступного простору.
Розраховуємо, що роботи будуть завершені до кінця літа — початку осені цього року», — йдеться у повідомленні.




Віниця.info, фото зі сторінки департаменту
