У Вінниці перевірили якість води на міських пляжах. На двох – купатись заборонено

У серпні фахівці Держпродспоживслужби у Вінницькій області перевірили 4 міських пляжів Вінниці. Після дослідження проб води, було встановлено, що на двох пляжах міста – «Гонти» і «Центральний» купатись заборонено. Там у воді знайшли кишкову паличку.

Про це повідомляють на сайті Держпродспоживслужби у Вінницькій області.

За результатами лабораторних досліджень встановлено:

● на пляжі «Гонти» вміст лактозопозитивних кишкових паличок становив 15000КУО в куб.дм. при нормі не більше 5000 в куб.дм., якість води по фізико-хімічним показникам відповідала санітарним вимогам;

● на пляжі «Хімік» якість води відповідала санітарним вимогам по мікробіологічним та фізико-хімічним показникам;

● на пляжі «Центральний» вміст лактозопозитивних кишкових паличок становив 9300 КУО в куб.дм. при нормі не більше 5000КУО в куб.дм., якість води по фізико-хімічним показникам відповідала санітарним нормам;

● на «Вишенському озері» якість води відповідала нормативним значенням по мікробіологічним та фізико-хімічним показникам.

З метою недопущення виникнення інфекційних захворювань та погіршення стану здоров’я населення, купатись на пляжах «Гонти» та «Центральний» не рекомендується.

«На адресу начальника комунального підприємства Вінницької міської ради «Комбінат комунальних підприємств» та в копії департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради направлені листи про те, що на вказаних пляжах, як і раніше, повинні знаходитись інформаційні таблички з написом «Купатись заборонено», – йдеться у повідомленні.

Джерело

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: