У Вінниці в мистецькому простір АРТ Хата «Ви Твори» анонсували творчі коворкінги

У новому вінницькому артпросторі АРТ Хата «Ви Твори» анонсували проведення мистецьких коворкінгів. Найближчій відбудеться 19 серпня — Розпис акрилом різних поверхонь.

«Це дні для творчої колективної роботи. Обов’язково присутній майстер який працюватиме у звичному для себе ритмі та буде реалізовувати свої ідей (попередньо буде анонсована техніка та матеріали, які використовує)», – розповідають організатори.

За словами артхатівців, кожен учасник залишається незалежним та вільним, має можливість спілкуватися, обмінюватися ідеями, допомагати один одному творити та швидше налаштовуватися на креативний потік, на відміну від роботи вдома.

«Ви зможете спостерігати за процесом творення майстра, ставити різні питання за його техніку виконання, дізнатися секрети та практичні поради. А за додаткову оплату ви маєте можливість спробувати матеріали та інструменти з якими працює майстер», – зазначають організатори.

Обіцяють, щомісяця запрошувати цікавих майстрів та знайомити з різними видами мистецтва.

Дебютні дати: 19.08 – Розпис акрилом різних поверхонь – пластик, дерево, метал (Анна Новікова)26.08 – Історична каліграфія – танець символу та форми (Олена Танадайчук)

На постійній основі ART Co-working працюватиме щосуботи починаючи з вересня! (кількість учасників обмежена, тому обов’язковий запис через особисті повідомлення на сторінці)

Джерело

Фото: зі сторінки Facebook АРТ Хата «Ви Твори»

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: