У володіння громади Житомира повернули 20 гектарів землі

ПРИГОДИ

Захищаючи інтереси держави та представників територіальної громади, здійснюючи належним чином супровід, днями завершено виконавче провадження, у якому йшлося про повернення у володіння громади земельної ділянки, яка займає площу 20 гектарів.

Свого часу Житомирська міська рада звернулася до суду з позовом, який заявлений в інтересах нашої країни, до одного з ТОВ, аби ті повернули у комунальну власність землю площею 20 гектарів. Отож, рішення господарського суду Житомирщини дійсно виконано.

В межах цієї справи відомо, що ще в серпні 12 років тому, у 2008-му, Житомирська міськрада клала договір оренди землі, що є комунальною власністю, з ТОВ на п’ять років. Земельна ділянка, яку орендували, варто зауважити, належить до земель промисловості і знаходиться в межах Житомира. Та трапилося наступне. Коли термін дії завершився, ТОВ більше не сплачувало грошові кошти за оренду за використання землі, водночас і не повертало її добровільно. Це було трішки передісторії, яка й послугувала в подальшому судовому позову.

за матеріалами пресслужби прокуратури Житомирщини

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: