Учасників ЗНО закликають перевірити свою реєстрацію на тестування

ЗНО

В Україні всіх випускників, які мають намір приймати участь в зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО), закликають перевірити стан опрацювання поданих на реєстрацію документів. Це вже доступно на сайті Українського центру оцінювання якості освіти, передається на сайті Кременчуцької міськради. 

Як зазначається, підтвердженням факту реєстрації для участі в ЗНО є сертифікат. Учень або випускник отримує сертифікат в індивідуальному конверті разом з реєстраційним повідомленням. 

«Якщо учасник вже отримав сертифікат ЗНО, однак помітив помилку в деяких персональних даних, він може внести необхідні зміни до 5 березня 2021 року, скориставшись спеціальним сервісом «Внести зміни», — йдеться у повідомленні.  

Загалом, реєстрація на участь в ЗНО триватиме до 5 березня. Надіслати комплекти реєстраційних документів учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО мають до 1 березня, цього року. Вони надійдуть до закладів освіти.   

Раніше, видання 05366 писало: «Раніше судимі чоловіки обкрадали авто кременчужан».   

Кременчуцька міська рада

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: