Ухвалено інвестиційну програму МКП «Хмельницьктеплокомуненерго» на 2021 рік

З нагоди відзначення Дня захисника України 14 жовтня музей історії міста Хмельницького розгорнув на вулиці Проскурівській виїзну інформативну експозицію «Шляхами звитяг. Українське військо: 1917-1921 рр.» від УІНП (Українського інституту національної пам’яті). Впродовж дня виставка привернула увагу багатьох перехожих, які отримали можливість у зручному форматі дізнатися про те, з чого розпочиналося українське військо в період Української революції 1917-1921 років.

Банери розповіли відвідувачам виставки про воєнні операції періоду УНР, про організацію українського війська та зокрема про деяких українських командирів: генерала-хорунжого Армії УНР Юрія Тютюнника, генерала-полковника Армії УНР Михайла Омеляновича-Павленка, полковника Галицької армії Василя Вишиваного, полковника Армії УНР Євгена Коновальця та інших військових патріотів, які присвятили своє життя боротьбі за Українську державність. Особливо цікавою для хмельничан виявилась інформація про однострої, відзнаки та зброю українського війська та про найвизначніші військові формації.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: