Уже у вересні дитсадок у Лезневому прийматиме маленьких хмельничан

Заклад дошкільної освіти №2 «Соколятко» у мікрорайоні Лезневе — площа — 1500 кв. м., ділянка — 0,8 га.

«Це п’ятий дитячий садок, який ми збудували або добудували. У вересні тут вже будуть дітки. Розраховуємо на 150-160 вихованців. Це має забезпечити потреби усього мікрорайону.

Про планування: на першому поверсі — три групи, дві з яких — із окремими входами, кухня, підсобні приміщення, кабінет завідуючої, ліфт для маломобільних діток. Також ліфт для подачі їжі.

Другий поверх — три групи, актова зала, приміщення для інвентаря, чистої білизни, господарських потреб, кабінети логопеда, психолога.

На вулиці — шість ігрових майданчиків (для кожної групи) та спортивний майданчик зі штучним покриттям для діток і учнів ЗОШ №13.

Залишилося доробити дрібні внутрішні роботи, завершити облаштування ігрових та спортмайданчика, завершити благоустрій вулиці. За тиждень в групи вже привеземо меблі.

А тепер про те, що не всім помітно. Будуючи садочок, проклали мікрорайоном більше 1 кілометра каналізації, до якої зможуть підключитися і ЗОШ №13, і мешканці мікрорайону Лезневе. Збудували окрему котельню. Готуємося асфальтувати прилеглу вулицю Шостаковича.

Щороку по новому дитсадку — хороший темп для міста!», — розповів міський голова Олександр Симчишин.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: