Українці почали масово брати «Доступні кредити 5-7-9%»

Життя в борги

За минулий тиждень в Україні банки уклали з громадянами 196 нових кредитних угод. А саме, за Державною програмою «Доступні кредити 5-7-9%», передається на сторінці «Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України» в соцмережі Facebook.

Як зазначається, минулого тижня українцям видали кредитів на 638 мільйонів гривень. А всього, за програмою «Доступні кредити», люди набралися боргів на суму 2,4 млрд грн. Саме на таку суму банки видали 1446 кредитів.

Найбільше українці брали кредити на рефінансування раніше отриманих позик. Це робили ті, хто має бізнес. Лише за минулий тиждень портфель рефінансованих кредитів в рамках програми зріс на півмільярда гривень (564 мільйона гривень). А загалом, портфель був перевищений у 1,637 млрд грн.

Також, нині серед бізнесу користуються попитом інвестиційні кредити, в рамках цієї ж державної програми. Таких кредитів з початку дії програми вже видали на 757,30 мільйона гривень. Завдяки цьому в Україні вдалося оновити основні фонди підприємців на суму близько 1 мільярда гривень.

Раніше, видання 05366 повідомляло: криза є і гроші є: надходження до місцевих бюджетів лише зростають. А також: з 5 по 16 серпня: новий бізнес в Україні не реєструватимуть та в Україні майно за валютними кредитами не стягуватимуть й надалі.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: