«Україномовного контенту стало більше!» — екс-нардеп із Полтави згадав про річницю запровадження квот

Два роки тому, 8-го листопада 2018 року в Україні зробили черговий крок у запровадженні україномовних квот за Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо частки музичних творів державною мовою у програмах телерадіоорганізацій» (прийнятим іще 8 листопада 2016-го року). Після запровадження цього етапу у етерах радіостанцій зокрема мало звучати не менше 35 відсотків пісень українською мовою. А впродовж доби обсяг ведення передач державною мовою мав бути не меншим за 60 відсотків.

Про те, як змінилися етери радіо та програми телебачення до листопада 2020-го року написав на своїй сторінці у Facebook народний депутат України VII та VIII скликань Юрій Бублик.

— Сьогодні мені вдвічі радісніше, адже до набуття чинності запровадження україномовних квот та Закону про мову долучався і я як народний депутат України. А наразі я бачу, що все недаремно, бо в своїй країні слухаю новини і пісні, дивлюся передачі різних жанрів — і все українською! При цьому жодна радіостанція не закрилася, а нових чудових пісень українською мовою у всіх жанрах щодня стає більше. Оце дійсно перемога! – написав Бублик.

Нагадаємо, раніше ми розповідали вам історію українського скрипаля із Луганська, який грає у Полтавському симфонічному оркестрі.

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: