Українські батьки можуть самі обирати, як навчатимуться їхні діти в школі, – Шмигаль

Школа

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль нагадав, що в Україні є можливість здобувати середню освіту в школі і в традиційній, і дистанційній, або ж екстернатній чи домашній формі. Батьки можуть обирати будь-яку з цих форм навчання. Про це він повідомив в ефірі телеканалу 1+1.

Шмигаль також нагадав, що в новому навчальному році продовжуватимуть транслювати телевізійні уроки, щоб діти в сільській місцевості могли здобувати знання і пройти навчання дистанційно.

Окрім того, за його словами, з державного бюджету регіонам виділяють освітню субвенцію, тому місцева влада зможе закупити засоби індивідуального захисту й антисептики.

«Якщо таких коштів не вистачає, Кабмін готовий виділити їх додатково або зробити перерозподіл за заявою відповідних власників таких навчальних закладів», — додав Шмигаль.

Нагадаємо, в регіонах, які потрапили до «червоних зон» діти не можуть відвідувати школу і навчаються дистанційно. Вперше в історії першокласникам провели «лінійку» по ZOOM.

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: