Українські косплеєри відвідали житомирський фестиваль. ВІДЕО

Косплей – у перекладі з англійської «костюмована гра». Це «один із видів перформансу, який полягає у відображенні в режимі реального часу певних відомих персонажів чи ідей, за допомогою костюму та характерних аксесуарів».

Про це йдеться в сюжеті sk1.tv.

Сучасний косплей виник в Америці ще на початку 30-х років. Головне джерело перевтілення це аніме та манга, однак даний рух захопив території усіх поп-культурних джерел. Фільми, комікси та ігри. Особливість косплею в тому, що костюм персонажа та його атрибути учасник має створювати самостійно. Можливість продемонструвати свої таланти надають змогу фестивалі, в Америці вони називаються Comic Con. Наймасштабніший з яких відбувається в Сан-Дієго, однак, цьогоріч через пандемію він вперше за 51 рік відбудеться онлайн. Позитивна в тому, що будь хто зможе побувати за лаштунками цього дійства. В Україні перший Comic Сon Ukraine відбувся у 2018 році. Стосовно Житомира, місто має свій особистий фестиваль, який називається Акарі Фест. Навіщо житомиряни займаються косплеем?

«Занимаюсь косплеем потому что это вдохновение, это возможность побыть кем-то еще, это создание костюмов, это просто творчество… » – косплеер Анастасія Батирєва

Косплей задоволення не з дешевих, та житомирські та київські представники цього руху переконують – головне, творча складова, котра допоможе зробити костюм бюджетнішим. Карантин, кажуть учасники, сприяв розвитку творчого потенціалу

В Житомирі відбувся один з етапів прийдешнього Акарі фесту в онлайн форматі. Професійне журі оцінюватиме роботу учасників, а церемонія нагородження відбудеться в прямому ефірі 15 серпня.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: