Українські школи можуть самостійно визначати дати канікул через пандемію — Сергій Шкарлет

Школа

Тимчасовий виконувач обов’язків міністра освіти і науки Сергій Шкарлет заявив, що навчальні заклади можуть самі обирати, коли влаштовувати канікули, проте загалом їх має бути не менш ніж 30 днів за навчальний рік.

Про канікулярний режим у період карантину Шкарлет розповів в ефірі телеканалу «Ранок з Україною».

За його словами, згідно з вимогами законодавства, канікули за один навчальний рік не можуть бути меншими ніж 30 календарних днів.

«Проте якщо брати до уваги особливу ситуацію в Україні щодо коронавірусу, то керівники закладів освіти можуть самостійно визначати дати канікул», — запевнив т.в.о. міністра.

За його словами, можливо, це будуть червоні зони, адже Україна має навчитися жити з коронавірусом. Тому заклади освіти можуть «формувати свої звички» і канікулярний період задля безпеки.

До слова, раніше міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявляв, що школярі можуть отримати позапланові канікули через місцеві вибори, які заплановані на 25 жовтня. Адже часто саме в закладах освіти влаштовують виборчі дільниці та комісії.

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: