Упродовж минулої доби на Житомирщині виявили ще 269 нових випадків COVID-19

COVID-19

За інформацією обласного лабораторного центру, на сьогоднішній ранок, 15 жовтня 2020 року, відомо, що на Житомирщині 3 895 наразі активно хворіє на коронавірус.

Впродовж минулої доби серед цієї кількості захворілих підтвердилися 269 діагнозів. Відколи ж почався 2020-ий рік, в нашому регіоні зафіксовано більше 9 тисяч випадків захворюваності на COVID-19 – 9 130. Одужали більше 5 тисяч захворілих – 5 074. На жаль, 161 смерть від коронавірусної інфекції зафіксували в Житомирській області.

Про вісім крайніх летальних випадків повідомлено впродовж кількох останніх днів, 13-14 жовтня. Не вдалося побороти COVID-19:

  • чоловіку з Житомира, якому було 67 років та ще двом житомирянам;
  • чоловіку з Ємільчинського району, котрому було 74 роки
  • трьом пацієнтам, котрі проживали в Житомирському районі, серед яких кілька чоловіків чоловіків, котрим було 64 та 80 років;
  • пацієнту з Овруцького району.

Відколи проводиться моніторинг та оприлюднюється інформація про захворюваність та смерті на Житомирщині від коронавірусу, діагностику мешканців регіону на наявність цієї інфекції здійснили методом ПЛР-дослідження у кількості 51 299. Здійснено 75 797 досліджень методом тестування під назвою ІФА.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: