Уряд виділив 10 млн гривень на ліквідацію наслідків негоди у Львівській області

Фото — з відкритого доступу

25 червня Кабінет Міністрів України ухвалив рішення виділити кошти на подолання наслідків повеней в західних областях України. Згідно ухвали, Львівська область отримає 10 млн гривень. 

На відкритті засідання Уряду прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, назвав повінь в п’яти західних областях однією з найбільших в Україні за останні десятиріччя. Отож, вже сьогодні в райони, які через повінь відрізані від світу, постачають продукти харчування, питну воду. До того ж, з місця природного лиха евакуйовують дітей та вагітних жінок.

Уряд виділить кошти з державного резервного фонду на потреби областей, та додаткові кошти — агентствам, які будуть ліквідовувати наслідки стихії, відбудовувати дамби, робити берегоукріплення тощо.

Зокрема, виділять 480 млн грн для потреб Івано-Франківської області, яка постраждала від повеней найбільше. Чернівецька та Закарпатська області отримають по 30 млн грн, Львівська – 10 млн грн.

Також кошти на відновлювальні роботи отримають: Державне агентство водних ресурсів України у сумі 92 млн грн, Державне агентство лісових ресурсів – 30 млн грн, а також установи, що проводять рятувальні роботи: Державна служба з надзвичайних ситуацій, Національна гвардія України та Національна поліція України.

Нагадаємо, що впровдовж 22 — 23 червня у низці областей України вирує негода. В Івано-Франківській області у Микуличині паводки затопили трасу національного значення H-09 Львів — Мукачево. 

Читайте також: Наслідки негоди у Львівській області: підтопило понад 200 будівель та автодороги, — ФОТО

Матеріал підготовлено на основі повідомлення з сайту Львівської ОДА

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: