«Усі на всьому»: у Вінниці пройшов фестиваль на воді

У суботу, 17 липня, у Вінниці видовищним парадом розпочався дводенний водний фестиваль «Всі на всьому».  Зареєструвалися для участі понад сотня людей. Це переважно вінничани, але є серед учасників фестивалю жителі кількох міст Вінниччини й інших областей України.

Оскільки організовували фестиваль представники САП-клубу, то значна кількість учасників фестивалю пливли на САП-бордах. Брали участь не лише представники САП-клубу, а й ті, хто має власні САП-дошки, і представники інших організації, яку популяризують САП-серфінг.

Костянтин Прилєпський, який два роки тому створив у Вінниці САП-клуб, радіє, що чи не щодня в місті збільшується кількість людей, які вже спробували свої сили в САП-серфінгу і зрозуміли, що це чудовий вид спорту й активного відпочинку. Приходять у клуб люди різного віку – від молодших школярів до тих, кому за 50.

Як і на прогулянки, і тренування в клубі, так і на парад прийшли навіть цілими сім’ями. Наприклад, серед активних учаників клубу – лікарка Леся Олійник і її двоє дітей – Анастасія і Микита, які вже не раз успішно брали участь у змаганнях. На тренування приходять і Наталя Курилова з сином Мироном. Незважаючи на те, що в Наталі маленький син, якому тільки кілька місяців, вона веде заняття з САП-йоги.

Джерело

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: